Cult Following

Cult Following je třetí příběhová mise z Borderlands 3. Odemkne se po odehrání mise From the Ground Up.

Základní informace

 • Planeta: Pandora
 • Oblast: Covenant Pass
 • Zadávající úkolu: Lilith
 • Požadavek: Hotová mise From the Ground Up
 • Doporučená úroveň: 5
 • Odměna: 422$ / 1357XP / Vzácná hlava pro vaši postavu

Popis úkolu

Sun Smasher klan nese mapu Vaultů do Holy Broadcast Center jako dar samozvaným bohům Childre of the Vault, dvojčatům Calypso. Je jen na vás překazit jim to.

Cíle

 • Jděte za Ellie
 • Promluvte si s Ellie
 • Vezměte nebo ukradněte vozidlo
 • Odvezte vozidlo do Catch-a-Ride
 • Jděte do Holy Broadcast Center
 • Najděte Sun Smashery / Zabijte Mouthpiece
 • Získejte mapu Vaultů
 • Promluvte si s Lilith

Počáteční lokace mise Cult Following

Úkol začne ihned po tom, co uděláte From the Ground Up.

Jděte za Ellie

Váš první úkol je dojít na skládku Ellie. Je to velmi blízko a budete to mít vyznačené na mapě. (první obrázek) Jakmile se tam dostane zapne se vám cutscene ve které se vám představí Ellie (druhý obrázek).

Promluvte si s Ellie

Jednoduše si promluvte s Ellie. Zjistí, že hledáte auto a pošle vás na cestu jedno získat.

Vezměte vozidlo / ukradněte vozidlo

Ze skládky následujte cestu, který vede do kopce. Zabijte nepřátele po cestě a dorazíte na Super 87 závodní dráhu. Uvidíte několik aut závodit dokola, k jednomu přistupte a vlezte do něj. Hotovo! Máte vaše první auto.

Zavezte vozidlo do Catch-a-Ride

Zavezte vozidlo do Catch-a-Ride stanice poblíž skládky Ellie. Po cestě na vás několik aut zaútočí, tak je rozstřílejte na maděru. Pokud dostanete zásah, vaše auto se po několika vteřinách zregeneruje. Zaparkujte vozidlo na plošině Catch-a-Ride a přidá se vám do seznamu vašich aut. Nyní si ho můžete vyvolat v jakékoliv Catch-a-Ride stanici. Vaše první auto v Borderlands 3 je odemčeno! Rovnou si ho vyzkoušíme, protože nyní se musíme přemístit na druhý konec mapy a chůzí by nám to zabralo moc dlouho.

Dobré vědět: Pro odemknutí nových součástek a vozidel, ukradněte vozidla ve kterých se vozí nepřátelé po mapě. Přivezte je zpět do Catch-a-Ride stanice a pokud mají nějaké nové součástky (např. nový kulomet), bude vám přidán do seznamu. Poté si můžete upravit vlastní vozidlo těmito díly. Nová vozidla se nachází na ostatních planetách, ale na Pandoře můžete získat několik nových náhradních dílů.

Jděte do Holy Broadcast Center

Z Catch-a-Ride stanice se musíte vydat až do nejsevernější části oblasti The Droughts, kde se nachází vstup do Ascension Bluff.

Nenechte se zmást cedulí! Jakmile se dostanete do Ascension Bluff, budete se muset dostat na opačnou stranu oblasti, kde na vás čeká Holy Broadcast Center.

Po cestě můžete dokonce zkusit udělat Hammerlockův Legendární Hunt, pokud se na to budete cítit. Úkolem je zabít mocného Skrakka.

Pokud se rozhodnete porazit tohle monstrum, nemiřte na hlavu ale na místo kde jeho křídla přecházejí do jeho zad.

Najděte Sun Smashers

Jděte směrem, který vám ukazuje vaše mapa a připravte se na pořádnou bitvu s Psychos, Fanatics a Tinks. Nespěchejte a dejte si záležet s vyčištěním oblasti, protože vás mohou jednoduše obklíčit. Na konci cesty se nachází možnost vyšplhat a dostat se do zad nepřátelům v kulometném hnízdě.

Jakmile se dostane do Holy Broadcast Centra, nenechte se zmást náhodně stojícími sochami. Ty nepředstavují žádnou hrozbu, takže si neplýtvejte náboje.

Pořád jděte podle mapy a buďte připraveni zabít další hromady Fanatics, Tinks a TInk Sentries. Nezpoměňte si postupně doplňovat náboje ze všech beden, které vidíte. Budou se vám hodit!

Dobrá rada je pozorně sledovat reproduktory po cestě.

Jakmile se k nim přiblížíte, uvídíte jak začnou svítit červeně a vibrovat. Rychle se stáhněte jinak vás zychytí ve svém sonickém útoku.

Budete mít možnost si doplnit náboje a životy těsně předtím, než se dostanete k bossovi.

Zabijte Mouthpiece

Poté co vejdete do poslední místnosti se vám představí bopss s názvem MOuthpiece a spoustu jeho soukromých strážců nazývaných Acolotytes. Ti se na vás vrhnout zatímco Mouthpiece se bude držet vzadu a bude na vás sesílat sonické útoky.

Bude se schovávat za svým štítek ale jeho tlustá hlava bude koukat těsně nad hranou jeho štítu. Lehký terč!
Během boje se nezdržujte moc dlouho ve středu, nebo po stranách místnosti, protože se zde nachází reproduktory, které na vás zaútočí jakmile se dostanete moc blízko. Jakmile začnou svítit červeně, tak se stáhněte.

Zabíjení jeho osobních strážců si zajístíte stálý příjem nábojů, takže prostě střílejte Mouthpiece do hlavy, dokud nepadne.

Získejte Vault mapu

Jakmile zabijete MOuthpiece, najdete mezi věcmi co z něj padnou mapu Vaultů.

Seberte ji předtím než zajdete za Lilith. Cestou zpátky nezapomeňte vzít vedlejší úkol Head Case .

Tuto vedlejší misis můžete jednoduše dokončit po cestě za Lilith, takže nepoužívejte fast travel příliš rychle.

Promluvte si s Lilith

Dostaňte se zpátky do velitelství Crimson Raiders a dokončete misi.

A tímto končí úkol Cult Follows.

Notifikace
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments