Pár tipů, jak si namazat bosse na chleba v Borderlands 3

Kategorie Borderlands 3 | Napsat komentář

Kdo hrajete Borderlands 3, tak jste jistě už narazaili na některého z hlavních bossů ve hře, kolem kterého se rojí všelijaký hmyz a drobní nepřátelé. Pro ty z vás, kteří mají s těmahle krasavcema problém, jsme připravili várku základních tipů, jak na bossy ve hře vyzrát a nejlépe je co nejrychleji rozsekat na padrť. Mrkněte nato!

  • Během boje je zapotřebí se neustále pohybovat a měnit pozice. Většina hlavních bossů z vás nadělá sekanou pokud budete jen tupě zírat a střílet jednou trajektorií před sebe. Takže neustálé kličkování a pohyb je vskutku zásadní v procesu zabíjení hlavních záporáků.
  • Nezapomeňte na základní elementy poškození, které od sebe odlišují barevné ukazatele zdraví. Bavíme se o pětí různých elementech – Incendiary, Shock, Corrosive, Cryo a Radiation. Každý ukazatel má jiné barevné označení. V případě bossů vás bude zajímat zejména Incendiary damage (poškození ohněm – červená barva), Shock damage (poškození elektrickým šokem – modrá barva), Corrosive damage (poškození žíravinou – žlutá barva). Snažte se mít v inventáři alespoň některé zbraně, který tyto elementy podporují, pro co možná nejlepší efekt poškození na hlavních bossech.
  • Spousta hlavních bossů nepřijde sama a rojí se kolem nich další protivníci, třebaže jsou jen na jednu ránu. Standardním instinktem je všechny zmasakrovat, rostřílet a nasekat, nicméně byste měli zvážit ignoraci těchhle dotěrných nepřátel, a to pro případ, že vás hlavní boss srazí a jedinou vaší možností bude jen Second Wind, který bez problému vyvoláte zabitím jednoho z těchto podřadnějších nepřátel.

Další tipy si přečtěte v plnohodnotné sekci Tipy jak zápasit s bossem tady na webu. A vy, kteří jste ještě ani neobjednali Borderlands 3 tak neváhejte, dokud můžete zkusit také limitovaný event zdarma – Bloody Harvest, který trvá pouze do 5. prosince 2019!

Štítky: ,
Související příspěvky: Nevíte si rady jak dál ve hře? Připravili jsme pro vás Borderlands 3 návod! Jak získat granát Porcelain Pipe Bomb v Borderlands 3? Jednoduše, přečtěte si náš tip..
Notifikace
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments