Borderlands 3

Borderlands se vrací ve velké parádě už celkem potřetí v nejnovějším počinu společnosti Gearbox – Borderlands 3. Dynamika a lootovací šílenství zkrátka a dobře pokračuje, ale v mnohonásobně větším rozměru než předchozí díly. Tentokrát nás čeká mnohem více zábavy, odměn a obtížností. Opět se vracíme na starou dobrou Pandoru, kde celý příběh třetího pokračování začíná. Není to ale jen Pandora, kam se podíváme. Díky kosmické lodi Sanctuary III, která bude fungovat ve hře jako dopravní meziplanetární prostředek nám totiž nabídne z pohledu lokací mnohem více.

To vše v originální stylizované grafice, za doprovodu nadupaného soundtracku a humorných scének našich postav. Do hry taktéž nastupují nové charaktery a nekonečný repertoár zbraní, kde najdete snad i zbraně, které střílí zbraně. Mimochodem – máte dostatečné systémové požadavky?

Na nic nečekejte a pořiďte si tenhle nadupaný počin. U nás na webu si můžete přečíst podrobné informace a tipy, které jsme pro vás připravili. Taktéž si nenechte ujít celkem 4 DLC datadisky, které pro nás vývojáři chystají.