Čeština

Čeština do nejnovějšího dílu Borderlands 3 bohužel zatím nevyšla a není zatím ani ve výrobě. Na fórech napříč internetem se diskutuje o její tvorbě, nicméně obsáhlé a robustní textace vyžadují velkou časovou kapacitu na kompletní překlad.

Jeden z překladatelů Borderlands 2 na diskuzním fóru uvedl – “Hra je na texty hodně náročná, ale to byla i dvojka…Přeložit se to dá, ale upřímně, překlad druhého dílu mě stál čistého času více jak 450 hodin…a to je ten problem”.

Nezbývá než doufat, že se dočkáme dobrých duší, které se do překladu pustí. Níže přikládáme anketu, ve které prosím hlasujte. Je možné, že případné nastřádání honoráře pro překladatele by mohlo zvýšit zájem a zahájení tvorby češtiny Borderlands 3!

Máte zájem o český překlad Borderlands 3?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

 

12
Komentujte

avatar
  Notifikace  
Upozornit na
pky
Host
pky

okej, tak sme sa dohodli teda že češtinu chceme, a autori by už mohli popritom dohadovani začať, roboty maju dosť.

Pepan
Host
Pepan

CO kdby nekdo nejdrive udelal (klidne za penize) cestinu do B Presequelu???

Andreew_Frost
Host
Andreew_Frost

Zaplatim za cestinu, anglicky umim ale cestina k tehle hre patri

Nightreaper
Host
Nightreaper

Pokud jde o mě,Border už mám ale sem stará škola a moc línej se učit,čeština rozhodně ano,mám ještě jednoho stejně smíšlejícího kolegu, a co se týče placení, za práci je potřeba zaplatit

Majkl
Host
Majkl

Podpořím !

Michal
Host
Michal

jo jak uz sem psal na fb kdyby to mela skupina napr 50 lidi jako praci prekladat hry tak si myslim ze by to bylo cool 🙂 osobne pro me si radsi zahraju v cz nez v eng co se tyce multak jako klasicka strilecka atd tak to me je jedno ze je v eng 😀

Mrazik
Host
Mrazik

nejdriv jsem chtel zareagovat, ze je to nesmysl, aby to delalo 50 lidi, ale pak jsem si vsiml, zes to myslel jinak 🙂 Ona by stacila i skupina treba 5 prekladatelu, a 2-3 lidi na techniku a fonty…. ale jde o to, ze kdo by to hradil? tu vyplatu… v drevnich dobach to slo, protoze distributori sami meli zajem o preklad a nemeli sve lidi, nebo se jim lokalizace financne nezaplatila, kdyby pouzili svuj tym, a tak se obraceli na amaterske nadsence a dohodl se honorar, a placlo se… takze prekladatel super, protoze dostal—tedy vetsinou:)))—lockit a vedel, co a v… Číst vice »

redemee
Host
redemee

Jen do toho plz!!

bijec4
Host
bijec4

no snad to k nicemu bude klidne bych poslal treba 2 kila