Cheaty

Jak si zduplikovat legendární zbraň?

Při hrání Borderlands 3 multiplayeru na PC si můžete naklonovat jakoukoliv zbraň, včetně těch legendárních. V zásadě vám následující postup umožní dát jakoukoliv zbraň kamarádovi, se kterým hrajete a následně si kopii nechat pro sebe.

Když se do celého procesu pustíte nezapomeňte uložené pozice kopírovat, nikoli pouze přesouvat.

  1. Hráč, který se rozhodně dát někomu svou zbraň si musí nejprve zkopírovat svou aktuální uloženou pozici (save). Běžte do adresáře, kde tento soubor naleznete – Documents > My Games > Borderlands 3 > Saved > SaveGames > Folder > 1.sav. Zkopírujte danou pozici a uložte si její kopii kamkoliv jinam do PC.
  2. Připojte se ke svému kamarádovi do hry. Ujistěte se, že osoba která vytvořila hru je ta, které chce danou zbraň.
  3. Upusťte danou zbraň před kamaráda, aby si jí mohl zvednout.
  4. Zavřete hru
  5. Zkopírujte svoje staré uložené pozice, které jste si někde uložili zpět do adresáře se savy. Nyní vás proces donutí k přepsání poslední uložené pozice (ve které jste dali svou zbraň kamarádovi) tou starou pozicí (kde stále máte svou zbraň u sebe).
  6. Teď můžete oba vesele používat legendární zbraň nebo její kopii. Jedná se vlastně o sdílení legendárního kousku nebo pokud chcete tak jakékoliv další zbraně.

Nekonečno peněz

Se stejným postupem jako v předchozím návodu můžete postupovat i u peněz a jiných ceností. Zkrátka jen natrejdujte dalšímu hráčí všechny svoje peníze a nahrajte svojí pozici, kde jste je ještě měli. Opakujte kolikrát je potřeba a nakonec si oba odnesete slušná čísla.

Mayhem mode

Po úspěšném dokončení hry se vám otevře tak zvaný Mayhem mode. V něm jsou protivníci mnohem tužší než normálně, zato však padají mnohem lepší zbraně. V Mayhem modu narazíte na tři různé úrovně. Čím vyšší je úroveň, tim těžší jsou protivníci, ale naoplatku také lukrativnější loot a hodnotnější předměty.