Borderlands 3 HOTFIX: Týdenní update opravuje chyby a omezuje Bloody Harvest event

Kategorie Borderlands 3 | Napsat komentář

Vývojáři ze společnosti Gearbox přicházejí s týdenním updatem Borderlands 3 pod klasickým označením hotfix. Snaží se tak urychleně reagovat na podněty zaslané komunitou a hráči, kteří mají možnost hlásit jakékoliv chybi či nesrovnalosti na adrese https://support.2k.com nebo na oficiální účtěch sociálních sítí. Tvůrci zároveň děkují, neboť by nikdy nedosáhli tak velké zpětné vazby jako díky hráčům právě teď.

Nutno také připomenout, že se nezadržitelně blíží konce eventu Bloody Harvest, který bude k dispozici ještě do 5.prosince 2019 a jeho si update také týká.

Opravené chyby

  • Opravena chyba třesu obrazu, když je hráč ve hře s dalším hráčem, který používá Bear Fist
  • Opravena chyba když Maya zapne hudbu v questu Beneath the Meridian, která běhala ve smičce dokud jste nerestartovali hru (pozn. dělo se i nám)
  • Opravena chyba, kdy hráč nemohl slyšet Auréliin holografický zvoenk a nemohl tak odpovědět.
  • Opravena chyba z vedlejšího úkolu Bad Reception, kdy jste po opuštění mapy nebo přenahrání savu přišli o ukazatel směru.
  • Addressed a reported concern that the portal in Destroyer’s Rift disappears after completing the mission „Divine Retribution“
  • Opravena chyba s portálem v Destroyer’s Riftu po dokončení mise Divine Retribution

Strašidelná sezóna se začíná z Borderlands 3 vypařovat. Tímto updatem se budete nyní potkávat s nepřáteli z Bloody Harvestu o mnoho méně (ale v Hecku je jich pořád dostatek). Vývojáři za celé 3 týdny event ukončí a nadále už budeme vyhlížet první DLC rozšíření, které zatím čeká na své odhalení!

Nezapomeňte si do dnešních 17 hodin aktivovat čerstvý SHiFT kód!

Štítky: , , ,
Související příspěvky: O půnoci vyjde další hotfix na Borderlands 3 Nevíte si rady jak dál ve hře? Připravili jsme pro vás Borderlands 3 návod!
Notifikace
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments