První DLC rozšíření kampaně Borderlands 3 vyjde ještě letos!

Kategorie Borderlands 3, Doporučujeme | Napsat komentář

Připravte se na další pestrá dobrodružství vault hunteři! Gearbox totiž hlásí, že náklad v podání prvního DLC rozšíření kampaně Borderlands 3 je na cestě, tedy alespoň jeho datum ohlášení. Za méně než týden tj. 20. listopadu 2019 se v rámci týdenního podcastu Borderlands Show, kde se shrnuje veškeré dění kolem této užasné série, dostane na kompletní odhalení. První DLCečko navíc vyjde ještě tento rok v prosinci!

Běžní hosté pořadu Greg Miller a Fran Mirabella ze společnosti Kunda Funny se přidají ke spoluzakladateli a ikoně společnosti Gearbox Randy Pithcfordovi, který má celé ohlášení v rukávu. Nechme se překvapit s jakým obsahem Gearbox přijde. Jisté je však, že se nudit nebudeme.

Borderlands Show začíná ve středu 20.listopadu v 17 hodin. Buďte tedy připraveni na oficiálním účtu Twiche na přenos. Kromě samotné informaci nám vývojáři připravili také teaser ochutnávku, jako správnou návnadu 🙂

Borderlands 3 přinese celkem 4 DLC přídavky, které mají k dispozici majitelé season passu nebo sběratelské edice Super Deluxe.

Štítky: ,
Související příspěvky: První DLC Borderlands 3 nese název Moxxi’s Heist of the Handsome Jackpot! LIVE: Sleduj oficiální ohlášení prvního příběhového DLC Borderlands 3!
Notifikace
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments