Borderlands VIP kódy otevírají nové zbraně a vybavení zcela zdarma!

Kategorie Borderlands 2, Borderlands 3 | Napsat komentář

Skalní fanoušci a zkušenější hráči herní série Borderlands jistojistě ví, že se kolem všech her neustále točí všelijaké kódy, které neustále odemykají nový obsah nebo alespoň skrývají klíče, díky kterým si můžete ve hře otevřít novou dávku lootu.

Když už tedy zmiňujeme ty slavné kódy a nyní zejména SHiFT kódy, tak tu pro vás máme připravený jeden do Borderlands 3, který mužete na jakékoliv platformě aktivovat do dnešních 17 hodin – CS53B-FBS9J-95TK5-BJTT3-KJKTJ!

Jenže kromě SHiFTů jsou tu taky VIP kódy, které vám opět přinesou pěknou porci nových předmětů díky bodovému ohodnocení po jejich zadání. Jejich aktivaci předchází registrace na stránkách – https://vip.borderlands.com. Jakmile zfouknete registraci už je to sranda. Stačí si jenom vlézt do Redeem Codes – https://borderlands.com/en-US/vip-codes/ a sázet kódy podle jejich typů. Typů kódu je několik – Vault kód, E-mail kód, Diamond kód, Creator kód a jedinečný Boost Kód. Vás momentálně budou zajímat pouze první dva typy (e-mail a vault), kterých máme pořádnou porci, a navíc je jejich výskyt nejčastější.

Všechny kódy naleznete v sekci VIP kódy tady u nás na webu. Rubriku budeme postupem času aktualizovat a případně také přidávat nové kousky. Kromě zadávání kódů si můžete projít také odměnami za vaše aktivity na účtu, za kterou jsou rovněž porce bodů (například za kompletizaci profilu, propojení s účtem Twitch nebo třeba jen přečtení článku.

Přejeme příjemný lov bodů za lootem.

Štítky: , , ,
Související příspěvky: O půnoci vyjde další hotfix na Borderlands 3 Nevíte si rady jak dál ve hře? Připravili jsme pro vás Borderlands 3 návod!
Notifikace
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments